O nas

Setki realizacji, dziesiątki stałych klientów, od 2010 roku na rynku. To fakty. Ale Ty będziesz współpracował przede wszystkim z ludźmi. Już na początku musisz więc wiedzieć, że doskonały kontakt z klientem i przyjazna atmosfera to dla nas priorytety…

Poznaj nasz zespół

Są wśród nas specjaliści od strategii komunikacji, content marketingu, social media, web designu czy programowania. Wszyscy jesteśmy zafascynowani nowoczesnym marketingiem i realizujemy się w naszej pracy. W naszym biurze zawsze panuje pozytywna energia, która przekłada się na kreatywne i skuteczne działania dla Ciebie.

Szymon Kuś & Marcin Mieszczak

Przyjaciele od zawsze, razem zakładali firmę e-words ponad sześć lat temu. Chociaż zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest łatwe, to z dystansem do siebie i wyostrzonym poczuciem humoru planują prężnie rozwijać markę przez następne lata. Wyznają zasadę, „co dwie głowy to nie jedna”, dlatego wspólnie przygotowują strategie dla klientów, wykorzystując swoją wiedzę z zakresu komunikacji marketingowej, copywritingu, content marketingu czy social media.

Marcin w wolnych chwilach gra na gitarze w zespole PM2 Collective oraz kolekcjonuje płyty winylowe. Szymon łączy zamiłowanie do aktywnego trybu życia z fascynacją historią i dobrym kinem.

Daria Urbańska

Specjalistka od content marketingu i copywritingu w naszej firmie. Pisze kreatywne teksty i zarządza pracą współpracujących z nami copywriterów i redaktorów. Długoletnie doświadczenie dziennikarskie i miłość do literatury sprawia, że jej teksty są niezwykle plastyczne, a przede wszystkim naprawdę skuteczne. Klienci uwielbiają jej elokwencję, poczucie humoru i szczery uśmiech.

Daria to prawdziwy tytan pracy. Obecnie kończy pisanie doktoratu poświęconego storytellingowi.

Ewa Nykiel

Odpowiedzialna za dział kreacji. Spod jej ręki wychodzą nowoczesne projekty stron internetowych, materiałów reklamowych i wizerunkowych. Z uwagą śledzi najnowsze trendy, by zawsze tworzyć projekty na czasie.

Zamiłowanie do atrakcyjnego designu nie opuszcza Ewy nawet po pracy. Aktywnie tworzy w technikach suchej igły, sitodruku i malarstwa olejnego. Możecie też spotkać ją na regionalnych wyścigach typu wrak race.

Szymon Figura

Zajmuje się obsługą naszych klientów z sektora e-commerce. Z pasją wspiera duże i małe sklepy internetowe na różnych płaszczyznach ich działalności. Dobry duch naszego zespołu, zawsze gotowy do pomocy oraz wsparcia dobrym słowem i radą.

Prywatnie Szymon jest gitarzystą w zespole rockowym After the Sound. Lubi też dobrą literaturę i ambitne kino.

Gabriela Banaś

Copywriterka i community manager. Uśmiechnięta, empatyczna i zawsze gotowa do pomocy. Mistrzyni pisania perswazyjnych maili. Nie ma dla niej pytań bez odpowiedzi. Jednym zdaniem potrafi rozładować każdą kryzysową sytuację.

Po pracy oddaje się trzem pasjom - rękodziełu i swoim dwóm kotom. Kocha Chorwację.

Ewa Krzempek

Zajmuje się copywritingiem i komunikacją z klientami. Życzliwa i doskonale zorganizowana, aktywnie wspiera każdy dział w firmie. Dopracowany warsztat i szerokie zainteresowania Ewy sprawiają, że jej teksty czyta się świetnie, a żadna dziedzina nie ma przed nią tajemnic. Jak na copywritera przystało, pasje Ewy koncentrują się wokół słów: od krzyżówek po dobrą literaturę.

Ewa jest miłośniczką kotów i chętnie spędza czas ze swoim pupilem.

Anna Pawlik

Zajmuje się w naszej firmie copywritingiem. Lekkie pióro oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w przestrzeni Internetu sprawiają, że tworzone przez nią treści są naprawdę skuteczne. Ania to nasza biurowa oaza spokoju. Zawsze chętnie pomoże, doradzi, dzięki czemu stanowi nieocenione wsparcie dla całego zespołu.

Uwielbia podróżować, wtedy najlepiej odpoczywa i ładuje akumulatory.

Pracuj z nami

Porozmawiaj z nami

  • biuro@e-words.pl
  • tel: (+48) 33 810 13 27
    kom: (+48) 668 149 271
  • ul. 3 Maja 25
    Bielsko-Biała