O nas

Setki realizacji, dziesiątki stałych klientów, od 2010 roku na rynku. To fakty. Ale Ty będziesz współpracował przede wszystkim z ludźmi. Już na początku musisz więc wiedzieć, że doskonały kontakt z klientem i przyjazna atmosfera to dla nas priorytety…

Poznaj nasz zespół

Są wśród nas specjaliści od strategii komunikacji, content marketingu, social media, web designu czy programowania. Wszyscy jesteśmy zafascynowani nowoczesnym marketingiem i realizujemy się w naszej pracy. W naszym biurze zawsze panuje pozytywna energia, która przekłada się na kreatywne i skuteczne działania dla Ciebie.

Szymon Kuś & Marcin Mieszczak

Szymon Kuś & Marcin Mieszczak

Przyjaciele od zawsze, razem zakładali firmę e-words ponad dziesięć lat temu. Chociaż zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest łatwe, to z dystansem do siebie i wyostrzonym poczuciem humoru planują prężnie rozwijać markę przez następne lata. Wyznają zasadę, „co dwie głowy to nie jedna”, dlatego wspólnie przygotowują strategie dla klientów, wykorzystując swoją wiedzę z zakresu komunikacji marketingowej, copywritingu, content marketingu czy social media.

Marcin w wolnych chwilach gra na gitarze w zespole PM2 Collective oraz kolekcjonuje płyty winylowe. Szymon łączy zamiłowanie do aktywnego trybu życia z fascynacją historią i dobrym kinem.

Daria Urbańska

Daria Urbańska

Head of social media and content marketing, czyli kapitan naszego social mediowego teamu. Absolwentka filologii polskiej z długoletnią praktyką dziennikarską i zamiłowaniem do literatury. Bogate doświadczenie copywriterskie sprawia, że jej teksty są niezwykle plastyczne, a przede wszystkim naprawdę skuteczne. W naszej agencji koordynuje projekty i zarządza współpracą z klientami, którzy uwielbiają jej elokwencję, poczucie humoru i szczery uśmiech.

Daria to prawdziwy tytan pracy. I to świetnie zorganizowany! W wolnych chwilach czyta i ogląda – z pewnością jest specjalistą ds. najlepszych seriali na Netflixie.

Gabriela Wójciak

Gabriela Wójciak

Office manager and social media specialist. To dzięki niej nasze biuro jest tak dobrze zorganizowane! Uśmiechnięta, empatyczna i zawsze gotowa do pomocy. Absolwentka filologii polskiej i mistrzyni pisania perswazyjnych maili. Nie ma dla niej pytań bez odpowiedzi. Jednym zdaniem potrafi rozładować każdą kryzysową sytuację.

Po pracy Gaba oddaje się swoim pasjom – książkom, dwóm kotom i psiakowi Kimchi. Interesuje się również dietetyką. Kocha Chorwację, do której często wraca.

Anna Pawlik

Anna Pawlik

Senior content marketing specialist, która zarządza działaniami współpracujących z nami copywriterów. Lekkie pióro, ogromna wiedza z zakresu webwritingu oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w przestrzeni Internetu sprawiają, że tworzy teksty, w których wartość merytoryczna i stylistyka składają się na idealną całość. Ania zawsze chętnie pomoże i doradzi, dzięki czemu stanowi nieocenione wsparcie dla całego zespołu.

Uwielbia zagraniczne podróże – zwłaszcza w rejony Bałkanów i wschodniej Europy. Jest też najlepszym ekspertem od piłki nożnej w naszym biurze. W wolnych chwilach czyta kryminały i literaturę faktu, a także poszerza swoją wiedzę w zakresie dietetyki, piecze i gotuje.

Mateusz Ługowski

Mateusz Ługowski

Grafik z powołania. Jako dziecko nie rozstawał się z ołówkiem i cienkopisem, jako nastolatek - z Photoshopem. Wiedzę i doświadczenie zdobywał w szkołach plastycznych i w najlepszych agencjach marketingowych w kraju i za granicą. "Dajcie mi informacje, a one same ułożą się w projekt" – mawia. I to sama prawda!

W e-words odpowiada za strategie identyfikacji wizualnych dla naszych klientów przygotowując nieszablonowe koncepty wizualne. Mateusz tworzy również własną muzykę i robi zdjęcia. Wypoczywa biegając lub chodząc po górach – najchętniej ze swoim psem Aki.

Szymon Figura

Szymon Figura

Social media manager, który zajmuje się obsługą naszych klientów z sektora e-commerce. Z pasją wspomaga duże i małe sklepy internetowe na różnych płaszczyznach ich działalności. Dobry duch naszego zespołu, zawsze gotowy do pomocy oraz wsparcia dobrym słowem i radą.

Szymon lubi wszystko, co związane z kulturą – w tym muzykę, ambitne kino i dobrą literaturę – zwłaszcza pozycje popularnonaukowe, fantastykę i science fiction. Z zamiłowaniem śledzi najnowsze odkrycia naukowe, chętnie grywa na gitarze, a w wolnych chwilach gra w piłkę nożną.

Tomasz Tokarczyk

Tomasz Tokarczyk

Ekspert w dziedzinie analityki webowej i kampanii performance w Google Ads i Facebook Ads. Wdraża i optymalizuje metody mierzenia ruchu w serwisach internetowych za pomocą Google Tag Manager oraz wizualizuje wyniki w automatycznych raportach Google Data Studio. Przeprowadza również audyty SEO i nie boi się wytknąć błędy w UX. Tomasz doświadczenie zdobywał kierując działaniami performance marketingu i e-mail marketingu w ecommerce. Jest również analitykiem Big Data w jednym z największych podmiotów finansowych w Polsce.

Absolwent dziennikarstwa będący w trakcie studiów magisterskich z informatyki i ekonometrii. W wolnych chwilach chodzi po górach i fotografuje przyrodę.

Pracuj z nami

Porozmawiaj z nami

  • biuro@e-words.pl
  • kom: (+48) 519 783 499
  • Aleja Armii Krajowej 220 / P03
    43-316 Bielsko-Biała