O nas

Setki realizacji, dziesiątki stałych klientów, od 2010 roku na rynku. To fakty. Ale Ty będziesz współpracował przede wszystkim z ludźmi. Już na początku musisz więc wiedzieć, że doskonały kontakt z klientem i przyjazna atmosfera to dla nas priorytety…

Poznaj nasz zespół

Są wśród nas specjaliści od strategii komunikacji, content marketingu, social media, web designu czy programowania. Wszyscy jesteśmy zafascynowani nowoczesnym marketingiem i realizujemy się w naszej pracy. W naszym biurze zawsze panuje pozytywna energia, która przekłada się na kreatywne i skuteczne działania dla Ciebie.

Szymon Kuś & Marcin Mieszczak

Szymon Kuś & Marcin Mieszczak

Przyjaciele od zawsze, razem zakładali firmę e-words ponad dziesięć lat temu. Chociaż zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest łatwe, to z dystansem do siebie i wyostrzonym poczuciem humoru planują prężnie rozwijać markę przez następne lata. Wyznają zasadę, „co dwie głowy to nie jedna”, dlatego wspólnie przygotowują strategie dla klientów, wykorzystując swoją wiedzę z zakresu komunikacji marketingowej, copywritingu, content marketingu czy social media.

Marcin w wolnych chwilach gra na gitarze w zespole PM2 Collective oraz kolekcjonuje płyty winylowe. Szymon łączy zamiłowanie do aktywnego trybu życia z fascynacją historią i dobrym kinem.

Daria Urbańska

Daria Urbańska

Head of social media and content marketing, czyli kapitan naszego social mediowego teamu. Absolwentka filologii polskiej z długoletnią praktyką dziennikarską i zamiłowaniem do literatury. Bogate doświadczenie copywriterskie sprawia, że jej teksty są niezwykle plastyczne, a przede wszystkim naprawdę skuteczne. W naszej agencji koordynuje projekty i zarządza współpracą z klientami, którzy uwielbiają jej elokwencję, poczucie humoru i szczery uśmiech.

Daria to prawdziwy tytan pracy. I to świetnie zorganizowany! W wolnych chwilach czyta i ogląda – z pewnością jest specjalistą ds. najlepszych seriali na Netflixie.

Gabriela Wójciak

Gabriela Wójciak

Office manager and social media specialist. To dzięki niej nasze biuro jest tak dobrze zorganizowane! Uśmiechnięta, empatyczna i zawsze gotowa do pomocy. Absolwentka filologii polskiej i mistrzyni pisania perswazyjnych maili. Nie ma dla niej pytań bez odpowiedzi. Jednym zdaniem potrafi rozładować każdą kryzysową sytuację.

Po pracy Gaba oddaje się swoim pasjom – książkom, dwóm kotom i psiakowi Kimchi. Interesuje się również dietetyką. Kocha Chorwację, do której często wraca.

Anna Pawlik

Anna Pawlik

Senior content marketing specialist, która zarządza działaniami współpracujących z nami copywriterów. Lekkie pióro, ogromna wiedza z zakresu webwritingu oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w przestrzeni Internetu sprawiają, że tworzy teksty, w których wartość merytoryczna i stylistyka składają się na idealną całość. Ania zawsze chętnie pomoże i doradzi, dzięki czemu stanowi nieocenione wsparcie dla całego zespołu.

Uwielbia zagraniczne podróże – zwłaszcza w rejony Bałkanów i wschodniej Europy. Jest też najlepszym ekspertem od piłki nożnej w naszym biurze. W wolnych chwilach czyta kryminały i literaturę faktu, a także poszerza swoją wiedzę w zakresie dietetyki, piecze i gotuje.

Mateusz Ługowski

Mateusz Ługowski

Grafik z powołania. Jako dziecko nie rozstawał się z ołówkiem i cienkopisem, jako nastolatek - z Photoshopem. Wiedzę i doświadczenie zdobywał w szkołach plastycznych i w najlepszych agencjach marketingowych w kraju i za granicą. "Dajcie mi informacje, a one same ułożą się w projekt" – mawia. I to sama prawda!

W e-words odpowiada za strategie identyfikacji wizualnych dla naszych klientów przygotowując nieszablonowe koncepty wizualne. Mateusz tworzy również własną muzykę i robi zdjęcia. Wypoczywa biegając lub chodząc po górach – najchętniej ze swoim psem Aki.

Sandra Honkisz

Sandra Honkisz

Brand manager, która w codziennej pracy łączy humanistyczne predyspozycje z analitycznym myśleniem. Absolwentka studiów z zakresu ekonomii, PR-u, zarządzania i marketingu. Wiedzę i doświadczenie zdobywała współtworząc komunikację dla globalnych brandów oraz współpracując z krajowymi i zagranicznymi agencjami marketingowymi. W e-words zajmuje się marketingiem naszej agencji oraz przygotowuje strategie komunikacji dla klientów. Do porannej kawy czyta branżowe newsy - dzięki temu zawsze wie, co słychać w szerokim świecie. I na dodatek kocha Excela!

Prywatnie miłośniczka kubańskich rytmów i meksykańskich smaków. W ciepłe wieczory jeździ na rowerze lub rolkach, w te chłodne – gra w planszówki.

Ewa Krzempek

Ewa Krzempek

Ewa to nasz senior social media manager. Zajmuje się copywritingiem i prowadzi profile marek w mediach społecznościowych. Życzliwa i doskonale zorganizowana, z zaangażowaniem wspiera nasz zespół w aktualnie prowadzonych działaniach marketingowych. Dopracowany warsztat i szerokie zainteresowania sprawiają, że jej teksty czyta się z prawdziwą przyjemnością.

Jak na copywritera przystało, pasje Ewy koncentrują się wokół słów: od krzyżówek po dobrą literaturę. Książki nie tylko czyta, ale również recenzuje na autorskim blogu detalistka.pl. Wielka miłośniczka kotów - stresy odreagowuje w towarzystwie dwóch swoich pupili.

Szymon Figura

Szymon Figura

Social media manager, który zajmuje się obsługą naszych klientów z sektora e-commerce. Z pasją wspomaga duże i małe sklepy internetowe na różnych płaszczyznach ich działalności. Dobry duch naszego zespołu, zawsze gotowy do pomocy oraz wsparcia dobrym słowem i radą.

Szymon lubi wszystko, co związane z kulturą – w tym muzykę, ambitne kino i dobrą literaturę – zwłaszcza pozycje popularnonaukowe, fantastykę i science fiction. Z zamiłowaniem śledzi najnowsze odkrycia naukowe, chętnie grywa na gitarze, a w wolnych chwilach gra w piłkę nożną.

Natalia Bożek

Natalia Bożek

Specjalistka od social media marketingu i wprowadzania dobrej atmosfery. Umiejętność obsługi programów graficznych w połączeniu z nieszablonowym myśleniem Natalii pozwala jej tworzyć wyjątkowe i przemyślane kreacje dla naszych klientów.

Uwielbia gotować, fascynuje ją też francuskie cukiernictwo, które próbuje odtworzyć we własnej kuchni. Potrafi płakać na serialu Chef's Table o najlepszych kucharzach świata. Lubi jazdę na dwóch kółkach oraz górskie i miejskie wypady. Jest też fanką dobrej architektury i designu – wiedzę w tym zakresie i wyczucie stylu wykorzystuje w urządzaniu swojego przedwojennego domu.

Tomasz Tokarczyk

Tomasz Tokarczyk

Ekspert w dziedzinie analityki webowej i kampanii performance w Google Ads i Facebook Ads. Wdraża i optymalizuje metody mierzenia ruchu w serwisach internetowych za pomocą Google Tag Manager oraz wizualizuje wyniki w automatycznych raportach Google Data Studio. Przeprowadza również audyty SEO i nie boi się wytknąć błędy w UX. Tomasz doświadczenie zdobywał kierując działaniami performance marketingu i e-mail marketingu w ecommerce. Jest również analitykiem Big Data w jednym z największych podmiotów finansowych w Polsce.

Absolwent dziennikarstwa będący w trakcie studiów magisterskich z informatyki i ekonometrii. W wolnych chwilach chodzi po górach i fotografuje przyrodę.

Agnieszka Zielińska

Agnieszka Zielińska

Najbardziej zaangażowany community manager w naszym teamie. Klienci uwielbiają z nią rozmawiać, bo szybko i skutecznie rozwiązuje ich problemy. Bardzo dokładna i dobrze zorganizowana, mistrzyni zarządzania sobą w czasie. Nieco zwariowana z dużą dozą dystansu do siebie i świata. Posiada pożądaną dziś zdolność myślenia krytycznego. I do tego parzy najlepszą kawę w biurze!

Jako studentka psychokryminalistyki Agnieszka z pasją odkrywa zakamarki ludzkiej natury. Prywatnie jest miłośniczką literatury i jazdy na rowerze. Właścicielka dwóch kotów – Karata i Kiki.

Barbara Różańska

Barbara Różańska

W e-words copywriterka i tłumacz. Absolwentka filologii angielskiej i studiów podyplomowych z logistyki w biznesie. Nie tylko tworzy teksty - a potrafi pisać praktycznie o wszystkim - ale również tłumaczy treści na język angielski. Zawsze uprzejma, pogodna i uśmiechnięta, świetna słuchaczka. I do tego udziela nam lekcji językowych motywując do samorozwoju. Sama na bieżąco poszerza wiedzę na licznych kursach z obszaru marketingu.

Basia kocha taniec, a na parkiecie spędziła prawie połowę swojego życia. W wolnych chwilach chodzi po górach i czyta książki biograficzne. Jest też prawdziwą miłośniczką rugby i wiernym kibicem All Blacks z Nowej Zelandii. Mama trójki dzieci i protektorka królika Tadeusza.

Monika Boguniowska

Monika Boguniowska

Zajmuje się w naszej firmie copywritingiem. Wyjątkowa energia Moniki pozytywnie nastraja do pracy całe biuro. Codziennie dba o odpowiednią muzykę, która umila nam pracę w agencji. Posiada niesamowitą zdolność ubierania w słowa wszystkich kreatywnych myśli, a ma ich naprawdę dużo! Dlatego też jest tak dobra w tym, co robi.

Absolwentka filologii czeskiej i miłośniczka tamtejszej kultury. Wielbicielka filmów Quentina Tarantino. Zafascynowana kuchnią wegetariańską prawdziwa wirtuozka kulinarna. Mama dwójki dzieci, która uwielbia zwierzęta.

Adrianna Pisarek

Adrianna Pisarek

Nasza junior social media specialist. Specjalizuje się w Instagramie, którego arkana zgłębiała już w trakcie studiów poświęconych mediom społecznościowym. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy. Tworzy doskonale przemyślane siatki postów zamieniając zwykłe publikacje w małe arcydzieła sztuki.

Ada jest fanką spaghetti, filmów Disneya, Harrego Pottera, planszówek i seriali Netflixa. Mistrzyni planowania - prowadzi najpiękniejszy bullet journal w naszym biurze. I najmocniej na świecie kocha swojego psa Lunę.

Marta Szałaśna

Marta Szałaśna

Content marketing specialist. Absolwentka studiów dziennikarskich i filologii czeskiej zakochana w książkach. Tak, Marta zawsze coś czyta! Dla naszych klientów przygotowuje mocno angażujące i bardzo plastyczne treści. Prowadzi również profile marek w mediach społecznościowych.

Lubi podróżować i zatrzymywać chwile w kadrze. Uwielbia zagraniczne eskapady, ale sercem jest w polskich górach. Prywatnie mama Tymka i Kaliny, żona biegowego freaka. Pańcia suczki Tequili adoptowanej z bielskiego schroniska.

Małgorzata Żurek

Małgorzata Żurek

Grafik i webdesigner, odpowiada za wizualną stronę projektów. To dzięki niej najbardziej szalone pomysły nabierają realnych kształtów i kolorów.

Gosia łączy wieloletnie doświadczenie w branży graficznej, wnętrzarskiej i modowej z nieustannym poszukiwaniem nowych inspiracji, które kreatywnie wykorzystuje w swojej pracy.

Pracuj z nami

Porozmawiaj z nami

  • biuro@e-words.pl
  • kom: (+48) 519 783 499
  • ul. Mieszka I 38
    Bielsko-Biała 43-300